Služby

V sortimentu našich služeb najdete standardní, ale i méně časté servisní úkony. Záchrana dat z pevných disků, čištění zanesených ventilátorů či třeba výměny klávesnic, displejů a podobně, to jsou úkony, které provádíme takřka rutinně. Každodenním chlebem je pro nás také instalace operačních systémů, a to nejenom Windows nebo Mac OS, ale také Linux.
Dokážeme však vyřešit i akutní problémy, kdy počítač nelze spustit, případně vypoví jakékoliv funkce, na kterých je provoz zařízení závislý. Překážkou pro nás není ani takzvané odvirování počítače. Opravy provádíme i na komponentové úrovni – výměny vadných chipů, GPU, chipsety anebo jakékoli jiné součástky.

Naší výhodou jsou nejenom mnohaleté zkušenosti, ale také nadšení našich servisních techniků, kteří se neustále zdokonalují v tom, co dělají. To znamená, že řešení problémů je neustále rychlejší, efektivnější a pro Vás tedy levnější.

Jak využít naše služby? Váš počítač můžete dovézt na adresu Komunardů 1045/21, Praha 7 Holešovice anebo nás kontaktujte, specifikujte svůj požadavek, a neváhejte využít bezplatný svoz zařízení na území Prahy, případně si domluvte termín a očekávejte, že se za Vámi dopravíme nejpozději do 12 hodin od zavolání.

EXPRESNÍ OPRAVY NA POČKÁNÍ
DOSTUPNOST 24 HODIN
SVOZ PO PRAZE ZDARMA
ZÁRUKA NA KAŽDOU OPRAVU